AUTOBUSY 21 s.r.o.
Pravidelná sezóní autobusová doprava z ČR do Chorvatska

Cena obousměrné jízdenky s nástupy a výstupy po hlavní trase
nyní za akční cenu
1990,- Kč/os.
jen jeden směr 1.290,- Kč/os.

více viz. ceník

OBJEDNAT DOPRAVU

www.doprava do chorvatska.cz  

..:: Doprava do Chorvatska je v provozu od 26.5.2017 do 1.10.2017 ::..

Jízdní řád dopravy do chorvatska | odjezdy z ČR | Příjezdy do Chorvatska

nástupní místa a odjezdy autobusů z České republiky do Chorvatska každý pátek a návrty následující neděli


Zobrazit místo Zastávky ČR - Doprava do Chorvatska - A21 na větší mapě

 

výstupní místa příjezdy autobusů do Chorvatska každou sobotu a odjezdy následující sobotu


Zobrazit místo Zastávka Chorvatsko - Doprava do Chorvatska - A21 na větší mapě

 

Město

Upřesnění

Čas odjezdu

Mapa

Frýdek-Místeku KB, naproti nádraží ČD12:00:00

Ostravanaproti DK města ostravy, ul. 28.října12:30:00

Příborčerpací stanice, u motorestu Zafír13:10:00

Nový Jičínčerpací stanice LXM u Renaultu Šenov13:25:00

Hranice na M.u motorestu Sparta13:50:00

Lipník n.BečvouHranická ul. u Penny a čerpací stanice14:10:00

Přerovčerpací stanice Lipnická ul. naproti Kauflandu14:30:00

Olomouccentrum, staré autobusové nádraží15:00:00

Prostějovu vlakového nádraží,nástupiště H u lokomotivy15:20:00

Vyškovčerpací stanice MOL, Kroměřížská15:50:00

Brnoautobusové nádraží u hotelu Grand 16:30:00

Břeclavčerpací stanice Shell Ladná E6517:40:00

Bratislavaparkoviště naproti STV, Mlýnská dolina ul. Staré Grunty19:15:00

PrahaÚAN Florenc, (Brno hotel Grand) 13:30:00

JihlavaAN stanoviště č.30, (Brno hotel Grand)14:35:00

Město

Upřesnění

Čas příjezdu

Mapa

Posedarjedálniční sjezd, platidla05:00:00

Šibenikčerpací stanice INA Ražine istok06:40:00

Splitpřístaviště07:45:00

Omišpřed kempem GALEB08:30:00

OmišNemira, magistrála08:35:00

Mala Lukau magistrály08:40:00

Staničiu obchodu08:45:00

Ruskamenu hotelu RUSKAMEN08:50:00

Mimiceu hotelu Sydney09:00:00

Brelau motorestu Šampion09:10:00

Baška Vodau školy09:20:00

Baško poljeu kempu09:25:00

Promajnau magistrály09:30:00

Bratušu magistrály09:30:00

Makarskáčerpací stanice INA09:35:00

Tučepiu autobusové zastávky09:40:00

Podgorau autobusové zastávky09:45:00

Drašniceautobusová zastávka, D809:50:00

Igraneautobusová zastávka, D809:55:00

Živogoščehotel Nimfa10:00:00

ŽivogoščeMala Duba10:05:00

Živogoščekemp DOLE10:10:00

Drveniku magistrály10:15:00

Zaostrogu magistrály10:20:00

Podacau autobusové zastávky10:25:00

Bristu magistrály10:30:00

Gradacu hotelu LAGUNA10:35:00

Pločepřístav11:00:00

odjezdy autobusů z Chorvatska každou sobotu

příjezdy autobusů do České republiky každou neděli

Město

Upřesnění

Čas odjezdu

Mapa

Šibenikčerpací stanice INA Ražine istok21:40:00

Splitpřístaviště20:35:00

OmišNemira, magistrála19:45:00

Makarskáčerpací stanice INA18:45:00

Drašniceautobusová zastávka, D818:30:00

Živogoščekemp DOLE18:10:00

Gradacu hotelu LAGUNA17:45:00

Posedarjedálniční sjezd, platidla00:00:00

Omišpřed kempem GALEB19:50:00

Baška Vodau školy19:00:00

ŽivogoščeMala Duba18:15:00

Bristu magistrály17:50:00

Baško poljeu kempu18:55:00

Mimiceu hotelu Sydney19:20:00

Brelau motorestu Šampion19:10:00

Podgorau autobusové zastávky18:35:00

Tučepiu autobusové zastávky18:40:00

Mala Lukau magistrály19:40:00

Staničiu obchodu19:35:00

Ruskamenu hotelu RUSKAMEN19:30:00

Igraneautobusová zastávka, D818:25:00

Drveniku magistrály18:05:00

Zaostrogu magistrály18:00:00

Podacau autobusové zastávky17:55:00

Pločepřístav17:20:00

Bratušu magistrály18:50:00

Živogoščehotel Nimfa18:20:00

Promajnau magistrály18:52:00

Město

Upřesnění

Čas příjezdu

Mapa

Ostravanaproti DK města ostravy, ul. 28.října13:00:00

Frýdek-Místeku KB, naproti nádraží ČD15:10:00

Nový Jičínčerpací stanice LXM u Renaultu Šenov12:05:00

Hranice na M.u motorestu Sparta11:40:00

Přerovčerpací stanice Lipnická ul. naproti Kauflandu11:00:00

Olomouccentrum, staré autobusové nádraží10:30:00

Prostějovu vlakového nádraží,nástupiště H u lokomotivy10:10:00

Vyškovčerpací stanice MOL, Kroměřížská09:40:00

Břeclavčerpací stanice Shell Ladná E6507:50:00

Příborčerpací stanice, u motorestu Zafír12:20:00

PrahaÚAN Florenc, (Brno hotel Grand) 13:00:00

Lipník n.BečvouHranická ul. u Penny a čerpací stanice11:20:00

JihlavaAN stanoviště č.30, (Brno hotel Grand)13:00:00

Bratislavaparkoviště naproti STV, Mlýnská dolina ul. Staré Grunty06:30:00

Brnoautobusové nádraží u hotelu Grand 09:00:00